Het bestuur van VOAN is samengesteld uit 6 actieve leden afkomstig uit verschillende sectoren met elk een eigen achtergrond, expertise en takenpakket.

Het bestuur organiseert jaarlijks verschillende formele en informele bijeenkomsten, behartigd de belangen van ondernemers bij lokale en regionale overheden en instanties en draagt bij aan een plezierige maatschappelijke leefomgeving in de dorpen Akkrum en Nes.

Heeft u een vraag aan een bestuurslid of heeft u een initiatief dat u graag met het bestuur wilt delen? Neemt u dan contact op met één van de bestuursleden. U vindt de contactgegevens in onderstaand overzicht.

Het postadres van het secretariaat:

Feansterdyk 22

8491 MS Akkrum

Contactgegevens bestuursleden

jw1-klein


Jan Willem van Essen

Voorzitter

06 49871984

jan-willem@voan.nl


sigrid-klein


Sigrid de Vries

Voorzitter

06 29340220

sigrid@voan.nl


anita-spiegel-300x300


Anita van der Meulen

Secretaris

06 25194108

secretariaat@voan.nl


anoniem


Ledenadministratie

Vacant


ledenadministratie@voan.nl


maria1-klein


Maria Huige

Penningmeester

06 12293457

penningmeester@voan.nl


romkje1-klein

 

Romkje Groothedde

Algemeen bestuurslid

06 20700888

romkje@voan.nl


anoniem


Ruud van Doorn

Algemeen bestuurslid

06 16520304

ruud@voan.nl


Nieuws

LEES MEER bstuur

Voan zoekt bestuursleden

LEES MEER bmarine-buiten

Sloepenmarkt gaat verder onder de naam Bmarine

LEES MEER akkrum-onderneemt

Commissieleden gevraagd voor: Akkrum Onderneemt!