Bericht namens Plaatselijk Belang Akkrum Nes.


Werkzaamheden Smellebrege

Op dit moment wordt er druk gewerkt om de Smellebrêge er weer tiptop uit te laten zien. 

 

De brug wordt geheel van een nieuwe verflaag voorzien en op het dek wordt een nieuwe slijtlaag aangebracht. Maar ook op locatie van de brug (Smellebrêge) moeten we nog werkzaamheden uitvoeren. Zo moeten we het betonwerk van de landhoofden herstellen en een damwand onder de brug plaatsen. Deze werkzaamheden kunnen we niet uitvoeren zonder dat de tijdelijke brug wordt verwijderd.


Uitvoering

Deze werkzaamheden worden uitgevoerd van 5 februari tot en met 13 februari. In dit tijdvak is er sprake van een algehele stremming, dus ook voor fietsers en voetgangers.

Voor auto’s is de brug weer open vanaf 16 februari, fietsers en voetgangers kunnen vanaf 14 februari weer gebruik maken van de brug.

Wij beseffen dat dit overlast gaat bezorgen maar vragen uw begrip hiervoor.

(Let wel de werkzaamheden zijn wel weersafhankelijk, bij slecht weer zullen de werkzaamheden opschuiven maar dan volgt er een nieuw bericht)

Interessant voor onze ondernemers

LEES MEER -leppehime-foto
21-05-2026

Word ook Freon fan Leppehiem

Tijdens de Algemene Ledenvergadering 2026 waren de Freonen fan Leppehiem te gast om meer te vertellen over hun stichting en de activiteiten.

LEES MEER gastvrijheid-plaatje
10-06-2026

Ontbijtsessies gastvrijheidseconomie

Uitnodiging ontbijtsessie uitvoeringsagenda vrijetijdseconomie Gemeente Heerenveen.

LEES MEER blik-op-bedrijf-foto
02-06-2026

Blik op Bedrijf

Namens Knooppunt Heerenveen: neem een kijkje achter de schermen bij verschillende bedrijven in de regio.