Bedrijfsbezoek bij Van der Werff in Heerenveen

Op donderdag 13 juni hebben wij een zeer geslaagd bedrijfsbezoek gehad bij VOAN-lid Van der Werff in Heerenveen. De opkomst was groot en de bus zat vol enthousiaste leden.

 

Van der Werff, een indrukwekkende transporteur met een terrein van ruim 7 hectare en meer dan 250 vrachtwagens die dagelijks door de Benelux rijden, opende zijn deuren voor ons. Tijdens het bezoek kregen we een unieke rondleiding in groepen, waarbij we onder andere de eigen werkplaats en de enorme op- en overslagloodsen hebben gezien. Het was een fascinerend kijkje achter de schermen van een van de grootste transportbedrijven in onze regio.

 

We verzamelden om 18:00 uur bij de Galemaleane, waarna we met een touringcar naar Heerenveen vertrokken. Bij aankomst bij Van der Werff werden we verwelkomd met heerlijke pizza’s van Woodness Pizza, verzorgd door Hendrik de Jong. Tijdens de introductie en een stukje geschiedenis over Van der Werff genoten we van deze Italiaanse lekkernijen.

 

De rondleiding startte om 19:45 uur in groepen en duurde ruim een uur, waarbij er volop gelegenheid was om vragen te stellen. Na de rondleiding was er tijd om na te praten onder het genot van een drankje en borrelhapje. Rond 22:00 uur vertrokken we weer met de touringcar terug naar Akkrum. Hierna was er gelegenheid om samen na te borrelen bij Grand Café Goerres.

 

We kijken terug op een inspirerende en gezellige avond!

Fotografie: Van der Werff

Agenda

LEES MEER expo-akkrum-nes-mail
27 februari 2025

Expo Akkrum-Nes

Reusachtig 85 terug van weggeweest! De plannen worden tijdens de ALV gepresenteerd.

LEES MEER blokje-alv-2025
27 februari 2025

Algemene ledenvergadering Voan

Op 27 februari is de Algemene Ledenvergadering in het Sportcafé.

LEES MEER nieuwjaarsborrel-2025
9 januari 2025

Nieuwjaarsborrel 2025

Op 9 januari is de Nieuwjaarsborrel bij Kromme Knilles. We nodigen iedereen van harte uit.

Samen heb je meer / Tegearre hast mear

Onze leden