Ondernemersontbijt

Het gezonde ondernemersontbijt, georganiseerd door de VOAN in het kader van de Week van Akkrum-Nes bloeit, was een groot succes. Op vrijdag 17 mei verzamelden ondernemers zich om 7:00 uur bij de tent nabij de spoorbrug in Akkrum. Een bijzondere ochtend stond op het programma, waarbij wethouder Hedwich Rinkes ook aanwezig was.

 

Samen trapten we richting de ijsboerderij van Boereiis. Het vroege uur en de nevel gaven de rit een betoverend tintje, en het was een prachtige manier om de dag te beginnen.

 

Bij aankomst op de boerderij werden we hartelijk ontvangen en stond er een heerlijk ontbijt voor ons klaar. Het ontbijt bestond uit lokale producten, perfect passend bij het thema van duurzaamheid en verbinding van de Week van Akkrum-Nes bloeit. Tussen de koeien genoten we van een gezonde start van de dag, waarbij er ook ruimte was voor informele gesprekken en het leggen van nieuwe contacten.

 

De opkomst was groot en de sfeer was uitstekend. Het gezonde ondernemersontbijt was niet alleen een kans om te netwerken, maar ook een bijzondere ervaring om te genieten van de prachtige omgeving en de lokale lekkernijen.

We kijken terug op een zeer geslaagde ochtend, die misschien in de toekomst een vervolg zal krijgen.

 

Bekijk meer foto's in het fotalbum

 

Agenda

LEES MEER expo-akkrum-nes-mail
27 februari 2025

Expo Akkrum-Nes

Reusachtig 85 terug van weggeweest! De plannen worden tijdens de ALV gepresenteerd.

LEES MEER blokje-alv-2025
27 februari 2025

Algemene ledenvergadering Voan

Op 27 februari is de Algemene Ledenvergadering in het Sportcafé.

LEES MEER nieuwjaarsborrel-2025
9 januari 2025

Nieuwjaarsborrel 2025

Op 9 januari is de Nieuwjaarsborrel bij Kromme Knilles. We nodigen iedereen van harte uit.